obrazek

O mnie

Nazywam się Gerard Marondel

Obecnie przebywam na emeryturze i poświęcam się swojej pasji, amatorskiej fotografii. Fotografią zacząłem się już interesować będąc w szkole podstawowej, czyli jakieś czas temu. Od lutego 2008r. prowadzę stronę internetową wspólnoty parafialnej.

Na stronie Parafii Cisowa są zdjęcia mojego autorstwa, a także innych osób zaangażowanych w życie parafialne.

Strona na której teraz jesteś, powstała z myślą o pracy, w której pracowałem od 1984 roku.
Zapraszam do redagowania zainteresowane osoby.

Korzystając z tej sposobności komunikacji, chciałbym z tego miejsca serdecznie pozdrowić kolegów z pracy, a w szczególności Zygmunta oraz Sławka z którymi pracowałem oraz kolegę Jasia i Czesława. Nie zapomniałem również o kolegach z, którymi wcześniej pracowałem a mam tu na myśli Felka, Jurka, Jasia czy też Edka. Nie zapomniałem także o osobach dozoru, z którymi praca układała się dobrze no i o całej reszcie załogi z którą współpracowałem.

W dniach 6, 13 i 20 marca 2010r., uczestniczyłem w Kursie liturgicznym dla Fotoreporterów i Operatorów Sprzętu Audiowizualnego. Kurs został zorganizowany przez Kurię Diecezjalną w Dieciezjalnym Ośrodku Formacyjnym w Opolu. Kurs zakończył egzamin pisemny. Upoważnienie z ww. Kursu daje mi możliwość robienia zdjęć w czasie różnych Uroczystości w Kościele, na terenie Diecezji Opolskiej i Gliwickiej.

PARAFIA ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU I ŚW. JACKA<br />Kędzierzyn-Koźle / Cisowa
LSO przy Parafii św. Franciszka z Asyżu i św. Jacka <br />Kędzierzyn-Koźle / Cisowa, aktualnie strona umieszczona jest na stronie parafialnej, w zakładce Wspólnoty
Zespól muzyczny JAMAROCK, aktualnie strony nie ma w internecie
Świadectwo ukończenia kursu